Procelero SE

2010-ben alakult szakosztályunk célja a vitorlázás oktatása, népszerűsítése és versenyzők nevelése 8 éves kortól. Képzésünk többlépcsős, melyhez bármikor lehet csatlakozni, hiszen mindig a tudásszintnek megfelelő képzést kapnak a jelentkezők.

Egyesületünk alapítótagjai és munkatársai:

• Hozmann László elnök, többszörös Magyar Bajnok a vitorlás sport aktív részese. A gyermek- és utánpótlásnevelés kiemelt támogatója.

• Czégai Péter szakosztályvezető, olimpikon vitorlázó, 21 Magyar Bajnoki cím tulajdonosa. Az elmúlt években elismert edzőként foglalkozott az olimpiai 470-es keret tagjaival, mostanság pedig a Laser és Byte CII versenyzőink edzője hazai és külföldi vízeken is.

• Kutics Krisztián telepvezető, 11 Magyar Bajnoki cím tulajdonosa. Munkánkat segíti a vízen és a parton egyaránt.

• Czégai László "Laci bácsi" - OP-s csapatunk vezető edzője, aki mindannyiunk közül a legtapasztaltabb tengeri medve. Rengeteg jó vitorlázó került ki a kezei közül és jó néhány Olimpikon is. Szárnyai alatt nevelkedett például a Czégai-Kutassy páros és a Bácsics testvérek is.

• Barczi Orsolya - segédedző, gyermektáborok. A vitorlázás - mint sport, szenvedély és talán már hivatás is számomra.

Jó szelet!

Procelero S.E.

Keresse a Csopaki Vitorlás Iskolát a Facebookon is!

Weboldal készítés, szerkesztés | Webbolt bérlés - Sikeres webboltok | Domain regisztráció és tárhely szolgáltatás